г.Днепропетровск
пр. Богдана Хмельницкого, 143
т. (0562) 33 -88-44


IVECO Eurocargo (Ивеко Єврокарго)
- самий універсальний автомобіль в класі середньотоннажних вантажівок завдяки широкому діапазону наявних варіантів:

8 варіантів повної маси (від 9 до 18 тонн)

6 видів двигунів різної потужності
(від 160 до 300 к.с.)

13 коробок передач
(
сьомій ручних, три автоматизованих, три автоматичних)

12 колісних баз
(від 3 105 до 6570 мм)

3 типи кабін
(для повсякденного використання без ночівель, кабіна зі спальним місцем, багатомісна кабіна 6 + 1)

2 типу висоти салону кабіни
(стандартна або висока)

Всі ці варіанти можна комбінувати, роблячи вибір з великого числа колісних баз, підвісок і передавальних чисел головної передачі.
Така величезна різноманітність дає можливість знайти досконале поєднання між наявними завданнями і автомобілем - вантажівки Eurocargo поставляються в більш ніж 11 тисячах заводських комплектацій.

Універсальний і спеціальний автомобіль


Секрет успіху вантажівки Eurocargo криється в його універсальності - він легкий в управлінні навіть у центрі міста завдяки компактній кабіні, відмінному кутку (52 °) і малому радіусу повороту (починаючи з 11 метрів від бордюру до бордюру), при цьому демонструючи відмінні робочі характеристики в далеких поїздках або в особливо складних умовах (до 300 к.с. і крутний момент 1050 Нм).Еталонне шасі вантажівки Eurocargo

Вантажний автомобіль Eurocargo - володар еталонного шасі. Конструкція шасі (виконане з поздовжніх брусів, виготовлених з міцної високолегованої сталі) має рівну площину без виступів, що дозволяє монтувати кузова довжиною від 4 135 до 10 550 мм. Це дозволяє легко адаптувати Iveco Eurocargo під виконання будь-якого виду завдань: від міської доставки до робіт на будівельному майданчику, від розвезення товарів до робіт у міському комунальному господарстві. У практиці компанії АМАКО - створення пожежних машин і автоліфтів на базі шасі Eurocargo.
 

Пристосовуваність і низьку витрату палива

Завдяки наявності в двигунах Iveco Tector системи упорскування Common Rail і турбокомпресора з перепускним клапаном, вантажівки Eurocargo відрізняються найнижчими показниками витрати палива серед середньотоннажних вантажних автомобілів. Крім того, технологія виборчого каталітичного відновлення азоту (SCR), застосовувана на всій лінійці середніх і важких вантажівок IVECO, сприяє зниженню експлуатаційних витрат (на 5% нижче витрата палива).

Двигуни Tector мають невелику вагу, не вимагають частого обслуговування і гарантують високу надійність. Робочі характеристики двигунів Iveco Tector кращі в своєму класі:

   - найкраще співвідношення між крутним моментом і робочим об'ємом двигуна;
   - максимальний крутний момент досягається навіть при мінімальному числі оборотів (навіть при 1200 об / хв) і залишається постійним в широкому робочому діапазоні, що забезпечує плавний хід і більш рідкісне перемикання передач;
   -
низькі експлуатаційні витрати з інтервалом заміни масла до 80 тис. км для двигуна і 300 тис. км для трансмісії;
   - тихий хід, що важливо для автомобілів, що працюють в умовах міського середовища.

Покупці вантажівки Eurocargo можуть зробити вибір з трьох видів коробок передач:

    Автоматизована 6-ступінчаста коробка передач Eurotronic 6 з перемикачем на рульовій колонці, яка підвищує комфортність їзди і оптимізує витрату палива.
    Ручна 6 і 9-ступінчаста коробка передач з каліброваної синхронізацією, що забезпечує максимальну легкість включення передач.
    Автоматична коробка передач, що полегшує їзду по місту.

Двигуни на Iveco Eurocargo мають в стандартній комплектації пристрій гальмування з регулюванням вихлопу дросельним клапаном у вихлопній трубі. Цей клапан створює у вихлопному газі зворотне тиск, який уповільнює обороти двигуна і збільшує силу гальмування, що зменшує число звернень до робочих гальмах і, отже, скорочує знос гальм. Режим роботи може вибиратися водієм (натискаючи на ножні гальма або відпускаючи педаль акселератора).
На всій лінійці встановлені передові електронні системи безпеки ESP і ASR. Електронна коректування гальм EBL (інтегрована з ABS) дозволяє калібрувати гальмівне зусилля таким чином, щоб всі колеса підтримували відмінне зчеплення з дорогою.

Вантажний автомобіль Eurocargo може бути обладнаний параболічними або багатолистові підвісками, задня підвіска може бути пневматичної. Також можлива комплектація з системою повної пневматичної підвіски з електронним управлінням ECAS (електронно-керована пневматична підвіска), яка за допомогою електроніки коригує висоту рами - ідеальне рішення для транспортування крихких вантажів, а також для безпечної і зручної роботи демонтованих кузовних систем.Идеальна кабіна Eurocargo


Кабіна, виготовлена з надгнучкий оцинкованої сталі, стійка до ударів, зносу і корозії, що робить кабіну Iveco Eurocargo не тільки високонадійній з конструктивної точки зору, але й також і безпечним і захищеним простором для водія і пасажирів. Спроектована в дизайнерському ательє Bertone, виконана із застосуванням сучасних матеріалів, кабіна Eurocargo демонструє високі ергономічні та функціональні якості.


Вантажний автомобіль Eurocargo пропонується з 4a типами кабін:Денна кабіна застосовується для поїздок на короткі та середні відстані, для развозочних автомобілів і в ситуації, коли потрібна максимальна довжина кузова.

Кабіна зі спальним місцем
зі стандартною або високим дахом застосовується для поїздок на далекі відстані, коли потрібні умови для відпочинку екіпажу.

Багатомісна кабіна 6 + 1
, як правило, застосовується в спеціальних автомобілях вимагають розміщення великої екіпажу.

Якість життя на борту автомобіля дуже високе - автомобіль Eurocargo обладнаний такими ж, одномісними сидіннями, як і в важкій вантажівці Iveco Stralis, спальні місця спроектовані для максимального комфорту.

Завдяки широкому розміром вітрового скла і бічних вікон, 6-ти зовнішніх дзеркал (дві головних дзеркала, два ширококутних, дзеркало бічного огляду, дзеркало переднього поля зору)
вантажівка Eurocargo має чудову оглядовість

Поля, с символом * - обязательны

МЫ В СОЦСЕТЯХ