г.Днепропетровск
пр. Богдана Хмельницкого, 143
т. (0562) 33 -88-44

Телематика

Залишайся на зв'язку навіть у дорозі

Моделі планшетів, навігаційних систем та смартфонів завжди швидко змінюються. І це ще не все: вони містять постійно зростаючий об'єм персональної інформації. Тому замість впровадження спецального інтерфейсу новий автомобіль Eurocargo попередньо конфігурується для безшовної інтеграції з обраним водієм пристроєм.

Панель приладів конфігурується для встановлення універсального утримувача; два USB-порта напругою 5 V знаходяться поруч з цим утримувачем.

Підтримка зв'язку в дорозі означає, що ви можете підтримувати зв'язок зі світом: сьогодні це важливий робочий інструмент, який новий автомобіль Eurocargo пропонує своїм клієнтам.

Завдяки телематичному пристрою IVECO UTP (Об'єднана платформа телематики), що тепер є доступним в якості заводської опції, новий автомобіль Eurocargo конфігурується для віддаленного з'єднання та для надання телематичних послуг.

-базові телематичні послуги (GPS-позиціонування, налаштування геозон, таймер на кермі, передача даних тахографа/даних щодо витрат палива/даних оцінки водія);

-індивідуальні телематичні послуги (управління доставкою, інформація про транспортний рух, повідомлення, інструкції.

Поля, с символом * - обязательны

МЫ В СОЦСЕТЯХ